top of page

Kurulum Hizmetimize Hoş Geldiniz

Muayenehane kurulumu için proseslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, örnek muayenehane projelerimize göz atabilirsiniz.

1

Tanışma ve İhtiyaçları Belirleme

2

Fikir Alışverişi ve Proje Tasarımı

Önceliğimiz sizin beklentilerinizi karşılamak. Yapmamız gerekenler sırasıyla muayenehanenizin m² cinsinden ölçümü ve görsellerin alınmasıdır. Alınan ölçümler ve görsellere istinaden beklentilerinize yönelik projemizi tasarlamaya başlıyoruz.

Beklenti ve fikirlerinizi bizimle paylaştıktan sonra sizin için bir ön proje hazırlıyoruz. Bu projenin içerisinde aydınlatma, mimari yapı, cihazlar, mobilyalar, duvar ve kapılar, renkler, elektrik ve su tesisatı gibi aklınıza gelecek tüm detaylar yer alır.

Hızlıca hazırladığımız bu proje üzerinde sizinle fikir birliği sağlandığında gerçek proje tasarımına geçilir.

3

Projenin Uygulanması ve Muayenehane Teslimi

Proje tasarımı son halini aldığında sanal ortamda birebir gerçekliği ile görürsünüz.  Tamamlanan projenin teslim süresi size bildirilir. Mücbir sebepler dışında teslim süresinde bir gecikme yaşanmaz. Tüm uygulamalar ruhsatlandırmaya tabidir ve muayenehane açılış ruhsatı da dahil tüm işler bizim tarafımızdan yönetilir. Elektrik tesisatı için ayrı, mimar için ayrı, cihaz kurulumları için ayrı kişilerle muhatap olmazsınız. Muayenehane açılış ruhsatı da vekaletinizle tarafımızca sorunsuz şekilde alınır. 

 

Mekanik ve elektrik işleri mühendislik hesaplamaları ile tasarlanır ve bünyemizde hizmet veren işçilerle uygulanır. Özellikle elektrik tesisatının doğru yapılması hastalarınızın, sizin ve cihazlarınızın sağlığı açısından çok önemlidir. 

bottom of page